PvP-Kenti
PvP-KentiKnight Online Server Tanıtım & Developer Forum Sitesine Hoşgeldiniz.

Server Tanıtım Bölüm Kuralları 2016 21aYD2

Join the forum, it's quick and easy

PvP-Kenti
PvP-KentiKnight Online Server Tanıtım & Developer Forum Sitesine Hoşgeldiniz.

Server Tanıtım Bölüm Kuralları 2016 21aYD2
PvP-Kenti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Server Tanıtım Bölüm Kuralları 2016

dfdf Geri: Server Tanıtım Bölüm Kuralları 2016

Mesaj tarafından Zeus Perş. Mart 24, 2016 2:15 am

NN
Zeus
Zeus
Forum Kurucu
Forum Kurucu

Kişisel İleti :
Zeus

Erkek Mesaj Sayısı : 41
Rep : Server Tanıtım Bölüm Kuralları 2016 Rate_810
P-K Puan : 999999
P-K Puan : Server Tanıtım Bölüm Kuralları 2016 26
Reklam : Server Tanıtım Bölüm Kuralları 2016 F03gq9

dfdf Server Tanıtım Bölüm Kuralları 2016

Mesaj tarafından Zeus Perş. Ara. 17, 2015 2:10 am

Server Tanıtım-KURALLARI

- Bu bölümde yalnızca 'Knight Online Private Server' oyun tanıtımları yapılabilir.

- Tanıtım konularının başlıklarında oyun ismi bulunmak zorundadır.Aynı şekilde konu başlığına server adı yazmamak ya da yalnızca oyun IP'si yazmak yasaktır. Örnek ;

* Hatalı Başlık : server acıldı koşşşş Ardream Server Açıldı

* Doğru Başlık : OnlineHile Empire Homeko Server Açıldı

- Tanıtım konuları içerisinde oyunun detayını anlatan özellikler bulunmak zorundadır.

- Tanıtım konuları içerisinde spam-flood (seri şekilde post kasmak) kesinlikle yasaktır.

- Günlük olarak üyeliklere giriş çıkışlar takip edildiğinden,tanıtım konularınıza aynı IP üzerinden başka üyeliklerle giriş yaptığınız tespit edilirse ceza alırsınız.

Önemli Not: Yukarıda belirttiğimiz kuralların dışına çıkıldığı takdirde,bu ihlali yapan kullanıcıların hesapları kapatılır. Oto konu güncelleyiciler vb. aracı programlar kullandığı tespit edilen üyelikler sınırsız olarak kapatılır,gerekirse Server adı ve IP'si sansürlenir. Her kullanıcı bu kuralları okumuş kabul edilecektir.Server Tanıtım-KURALLARI

- Bu bölümde yalnızca 'Knight Online Private Server' oyun tanıtımları yapılabilir.

- Tanıtım konularının başlıklarında oyun ismi bulunmak zorundadır.Aynı şekilde konu başlığına server adı yazmamak ya da yalnızca oyun IP'si yazmak yasaktır. Örnek ;

* Hatalı Başlık : server acıldı koşşşş Ardream Server Açıldı

* Doğru Başlık : OnlineHile Empire Homeko Server Açıldı

- Tanıtım konuları içerisinde oyunun detayını anlatan özellikler bulunmak zorundadır.

- Tanıtım konuları içerisinde spam-flood (seri şekilde post kasmak) kesinlikle yasaktır.

- Günlük olarak üyeliklere giriş çıkışlar takip edildiğinden,tanıtım konularınıza aynı IP üzerinden başka üyeliklerle giriş yaptığınız tespit edilirse ceza alırsınız.

Önemli Not: Yukarıda belirttiğimiz kuralların dışına çıkıldığı takdirde,bu ihlali yapan kullanıcıların hesapları kapatılır. Oto konu güncelleyiciler vb. aracı programlar kullandığı tespit edilen üyelikler sınırsız olarak kapatılır,gerekirse Server adı ve IP'si sansürlenir. Her kullanıcı bu kuralları okumuş kabul edilecektir.
Zeus
Zeus
Forum Kurucu
Forum Kurucu

Kişisel İleti :
Zeus

Erkek Mesaj Sayısı : 41
Rep : Server Tanıtım Bölüm Kuralları 2016 Rate_810
P-K Puan : 999999
P-K Puan : Server Tanıtım Bölüm Kuralları 2016 26
Reklam : Server Tanıtım Bölüm Kuralları 2016 F03gq9

- Similar topics